Published On: 17 Qershor, 2016

Dy shqiptarë në formacionin e Daily Mail (FOTO)

Tabloidi brtianik, Daily Mail ka zgjedhur formacionin më të mirë nga të xhiros së parë të Euro 2016
Shkodran Mustafi dhe Granit Xhaka kanë zënë vend në përbërjen më të mirë të xhiros së parë të Evropianit “Francë 2016”, të publikuar nga tabloidi britanik “Daily Mail”.

Sipas, kësaj gazete përbërja është bazuar kryesisht në statistikat e lojtarëve, ndërsa dy shqiptarët, Xhaka i Zvicrës dhe Mustafi i Gjermanisë, kanë qenë bindës në paraqitjet e xhiros së parë të fazës së grupeve.

Formacioni 20160617084931290_1466146976-7308841

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...