Published On: 5 Shkurt, 2016

Dy shkodranë të suksesshëm takohen në Nju Jork

Aktori i njohur Julian Deda dhe vajza simpatike e ekranit, gazetarja Kozeta Turishta, janë takuar së bashku në Nju Jork.
Por çfarë kanë të përbashkët Juli dhe Kozeta? Janë të dy shkodranë, dhe me këtë rast kanë bërë edhe nga foto nga ndërtesa Rockefeller Center në Nju Jork.
juli kozeta dy
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...