Published On: 20 Shkurt, 2016

Dy shefet e buçeve të ministrit Saimir Tahiri (Video)

Dy vajzat police pasi kanë hequr uniformën, kanë menduar të bëjnë këtë video ‘’Selfie’’, duke i thënë të gjitha.

‘’Hello…from dada police. Na marrshin të keqen gjithë ata që kanë hedh foton aty S’është puna e të plasmes… As s’na plas fare…’’, dëgjohet teksa thonë dy policet më të njohura në Shqipëri.

Video është gjetur nga ”Jeta osh Qef” në profilet e tyre në rrjetet sociale.

Ndërkaq, gazeta on-line opozita.com para disa kohësh publikoi një lajm në lidhje me një foto që u shpërnda nga mediat si policia moderne e ministrit Saimir Tahiri me titullin: “Buçet e Saimir legenit”.

Kuptohet mjaft mirë kolegë gazetar, lexues dhe blogerë të ndryshëm të qeverisë u hodhën në sulm ndaj opozita.com si një media injorante dhe që nuk zbaton as minimumin etik të standardit profesional.

Edhe pse lajmi në fjalë nuk kishte aspak lidhje me policen me uniformën e shtetit, por ishte thjesht një provokim me qenin femër me emrin Mei që policja me uniformë kishte dalë në foto.

Dakord!

Shikoni videon…

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...