Published On: 11 Tetor, 2017

Dy persona janë vrarë dhe 3 jane plagosur në një atentat me armë zjarri

Dy persona janë vrarë dhe 3 jane plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në shëtitoren e qytetit të Lushnjes pasditen e sotme.

Mësohet se viktimat janë dy të rinj, ndërsa identiteti i tyre nuk është bërë ende me dije. Atentatorët qëlluan me breshëri kallashnikovi nga një makinë dhe më pas u larguan në drejtim të paditur.

Identiteti i tyre nuk dihet, ndërsa policia ka ngritur postblloqe për kapjen e tyre. Sipas ABC News, dy viktimat janë miq të familjes së Aldo Bares. Ndërkohë, nuk ka informacione as për të plagosurin. Shkaqet e vrasjes mbeten ende mister.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...