Published On: 1 Qershor, 2016

Dy lojtarë shpërthyen në lot pas largimit nga De Biasi

Pas publikimit të listës përfundimtare nga Gianni De Biasi, 4 lojtarë të Shqipërisë mbetën jashtë Kampionatit Evropian.

Herolind Shala, Berat Gjimshiti, Amir Rrahmani dhe Milot Rashica janë emrat që nuk janë ftuar për në Euro 2016.

Nga burime brenda kombëtares mësohet se disa nga lojtarët nuk i kanë mbajtur dot lotët.

Duket se më të prekurit kanë qenë Gjimshiti dhe Rashica.

De Biasi pritet të flasë të mërkurën për zgjedhjet e tij në lidhje me listën përfundimtare.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...