Published On: 23 Korrik, 2016

Dy kosovaret e vrara në Munih ishin bashkë në momentin e sulmit terrorist (Foto)

Të vrarat e sulmit të mbrëmshëm në Munih, Sabina Sulaj dhe Armela Segashi, sipas burimeve të Gazetës Express, ishin bashkë para se të ndodh sulmi në qendrën tregtare nga një person i armatosur.

Sabina Sulaj:

Armela Segashi:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...