Published On: 15 Janar, 2016

Dy klube angleze pas sulmuesit të Bilbaos

Paraqitjet e mira të Inaki Williams me Athletic Bilbaon kanë rënë në sy edhe të klubeve të mëdha evropiane.

Sipas Mundo Deportivs, Liverpooli dhe Arsenali, janë vënë pas Williams, duke tentuar të transferojnë atë gjatë janarit.

Për 21-vjeçarin është i interesuar veçanërisht Jurgen Klopp, ndërsa Arsene Wengeri ka dërguar vëzhgues për ta parë nga afër dhe pastaj do të bëjë ofertë.

Bilbao është e gatshme të shes atë për një shumë rreth 20 milionë euro.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...