Published On: 15 Janar, 2016
Bota |

Dy helikopterë amerikanë përplasen mes vete në Havai

Dy helikopterë të Marinës amerikane janë përplasur mes vete afër ishullit Oahu në Havai. Që të dy helikopterët kishin nga gjashtë persona në bord.

Përplasja ndodhi gjatë natës të së enjtes, kur stafi po bënte stërvitje. Nuk është qartësuar se çfarë e shkaktoi përplasjen, transmeton KosovaPress.

Autoritetet kanë konfirmuar se të mbeturat e helikopterëve janë parë në një oqean në afërsi.

Nuk dihet ende për stafin në bord dhe helikopterët, derisa ekipet e kërkimshpëtimit janë vënë në një mision kërkimi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...