Published On: 6 Janar, 2016

Dy gola në Camp Nou(Video)

Espanyol dhe Barcelona kanë shënuar nga një gol në Camp Nou.

Skuadra e Barcelonës është befasuar në Camp Nou nga Espanyoli, pasi ka pësuar golin e parë në kuadër të Copa del Rey.

Golin e epërsisë për skuadrën mysafire e ka shënuar sulmuesi Caisedo në minutën e 9’të.

Por, ky gëzim ka zgjatur vetëm pak minuta, pasi leo Messi ka barazuar rezultatin në 1:1 në minutën e 13’të. /Express

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...