Published On: 25 Dhjetor, 2015

Dy futbollistë nga Kosova sprovojnë Chelsean

Futbollistët nga Kosova, Valon Behrami dhe Almen Abdi, me ekipin e Watfordit janë mysafir i Chelseat që tashmë ka trajner Guus Hiddink. Ai ka zëvendësuar Jose Mourionhon që u shkarkua për shkak të rezultateve të dobëta. Hiddink kërkon fitore dhe gradualisht ta largojë Chesean nga pozitat e fundit, pasi tani është në vend të 15-të me 18 pikë në Premier League. Ekipi i Behramit dhe Abdi është në formë të lartë, e cila ka katër fitore rresht dhe si rrjedhojë e kësaj është ngritur në vend të shtatë me 28 pikë. Ballafaqimi do të zhvillohet nesër në orën 16.00, në kuadër të javës së 18-të.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...