Published On: 3 Shtator, 2016

Dy femra dhe një mashkull kanë vdekur në aksidentin e sotëm në magjistralen Prishtinë – Ferizaj!

(Plotësuar)- Dy femra dhe një mashkull ka mbetur të vdekur si pasojë e aksidentit të sotëm që ndodhi në magjistralen Prishtinë – Ferizaj në afërsi të fshatit Babush i Muhaxherëve.

Vdekjen e tyre e konfirmoi për “Gazeta Blic” Florie Ahmeti zëdhënëse e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës.

 “Në aksidentin e ndodhur sot në orën 7:30 të mëngjesit në fshatit Babush i Muhaxherëve, kanë mbetur të vdekur tre persona, prej tyre dy femra dhe një mashkull. Vetura e aksidentuar ka qenë me targa të huaja”, tha Ahmeti, raporton gazetablic.com

Nacionaliteti i viktimave ende nuk dihet.

“Gazeta Blic” do të ju mbajë të informuar në lidhje me rastin, në momentin që do të këtë informacione të reja..

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...