Published On: 23 Qershor, 2016

Dy ekipe të mëdha kërkojnë Arlind Ajetin

Ndërkohë që Peskara është në pritje të firmës së tij, ditët e fundit dy klube turke kanë kërkuar gjithashtu Arlind Ajetin.

Bëhet fjalë për dy ekipe të mëdha të futbollit turk, Fenerbahçe dhe Beshiktash, të cilat janë gati të ofrojnë jo pak, por plot 1 milion euro në sezon për mbrojtësin e kombëtares.

Ajeti dhuroi një paraqitje mbresëlënëse në tri ndeshjet e kombëtares në “Euro 2016”, duke u shpallur edhe “njeriu i ndeshjes” në sfidën me Rumaninë.

/E.SH/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...