Published On: 22 Janar, 2016

Duma: Rama pagoi artikullin e “The Economist” për të fshehur krimin

Sekretarja për marrëdhëniet me publikun në PD, Grida Duma ka deklaruar në “Opinion” të Tv Klan se Rama ka paguar artikullin e “The Economist” për të fshehur krimin.

Sipas saj, Rama është përpjekur për të fshehur realitetin e krimit dhe të drogës.

“Paguan 360 milionë lekë për një artikull fiktiv. ‘The Ecomis’t tha se nuk mbajmë asnjë përgjegjësi për tekstin. Është reklamë pra. Duam të fshehim imazhin real të Shqipërisë? A kemi krim që duam ta fshehim?Jemi në kushtet e një imazhi real apo fiktiv?”, tha Duma.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. margarit thotë:

    u diskutua edhe ne TV, ishte edhe Grida Dume. Njeri i beri ni pyetje Grides: ju a harxhoni para per te fitu votimet?, -harxhoni qindra miliona i tha. Po vendit tone Shqiperis a nuk i duhet ber reklam?, -kur ju vetem per votime per qellime partiake harxhoni qindra milion i than. Ketu Grida ngeci, nuk po dinte se cte thoshte.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...