Published On: 3 Shkurt, 2016

Duket e mërzitur Kallashi, a do të shkoj ta vizitoj Hashim Thaçi?

Valltarja Donjeta Kosumi, e njohur si Kallashi, u godit ditë më parë nga djegia e folesë së saj, Kobra City.

Ajo ka paralamëruar hapjen e lokalit të ri ku ajo do të argëtojë të pranishmit.

Megjithatë, tash ajo po shijon kohën e lirë me shoqet e saj, dhe këtë po e tregon në rrjetin social në Facebook.

Ajo është parë me një femër që me sa duket është shoqja e saj. /Telegrafi/
kallashi

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...