Published On: 9 Gusht, 2016

Dua Lipa shqiptare krenare, këndoi shqip me babain: “Besoj në diell” (Video)

“Beso në diell” është hiti që këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa ka kënduar bashkë me babin e saj Dukagjin Lipa pak para fundit të koncertit të saj

Kënga “Beso në diell”, një hit pop rok i punuar nga Dukagjini dhe grupi Oda pak vite pasi kishte përfunduar lufta në Kosovë, një këngë hit i kohës.

Dua ka befasuar edhe me interpretimin e kësaj këngë derisa sa e fuqishme është kjo këngë ka treguar edhe publiku që kanë kënduar bashkë më të.

Paratë e tubuara prej këtij koncerti pritet që të shkojnë për bamirësi. /GazetaExpress/

Dua dhe Dukagjin Lipa –

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...