Published On: 17 Tetor, 2016

Dua Lipa shan Donald Trumpin: ‘Të q**sha…!’ (FOTO)

Siç duket filozofia politike dhe personaliteti i kandidatit presidencial të Shteteve të Bashkuara Amerikës, nuk i pëlqen aspak këngëtares shqiptare tashmë me famë botërore, Dua Lipa.

Ajo këtë pakënaqësi e ka shprehur nëpërmjet një postimi në rrjetin social ‘Twitter’

“Fuck Trump” (“Të q**sha Trumpin”), ka shkruar Dua, ndërsa përkrah këtij postimi ka marrë komente pozitive, duke i thënë se kjo është një arsye më shumë, pse duhet ta duan këngëtaren bukuroshe.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...