Published On: 19 Maj, 2016

Dua Lipa, e pabesueshme, nuk i di ditët e javës? (Foto)

 

Duket se angazhimet e mëdha dijnë të shpërqëndrojnë shumë yjet e muzikës botërore.

Kështu edhe këngëtaren shqiptare me famë botërore, Dua Lipa.

Ajo në një foto të publikuar në rrjetin social Instagram shprehë brengën e saj se e ka të vështirë që të qëllojë se në cilën ditë është aktualisht, shkruan Telegrafi.

“Ende e kam të vështirë të di se cila ditë është sot”, u shpreh Dua.
Duket se ajo e ka pasur këtë problem qysh moti dhe tash ende vazhdon ta ketë në mesin e angazhimeve të shumta si yll botëror.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...