Published On: 2 Shkurt, 2016

Drtitero Agolli oborrtari i Enverit

 

Drtitero Agolli vrasësi i famshëm i mendjes kombëtare për llogari të oborrit Enveristo-komunist.

I famshmi shkrimtar Dritero Agolli, pijaneci që me shkrimet e tija servile dhe shkatërrimtare për popullin aq të vuajtur e të rropatur, të shkatërruar deri në kufij të paparë në tërë botën. Por, prapë këta shkrimtarë vazhdojnë misionin e tyre për ta shkatërruar këtë popull, këtë rini aq të bukur shqiptare. A e dini ju qytetar, të rinj e të reja, që dhëndri i Driteroit drejton kompaninë e fuqishme ‘klik ekspo grup’ që bën shitje armësh në vendet e ndaluara nga NATO e SHBA- ja. Ky është Driteroi i famshëm i Shqipërisë.

Unë që po ju shkruaj jam personi që e kam denoncuar në tv e gazeta si dita, për këto afera të ndyra dhe sot kam marrë rrugët e Europës me familjen time prej këtij komunisti.

Ashiku Elbasan

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...