Published On: 30 Prill, 2017

Droni mbi Strugë me foton e Ziadin Selës (FOTO)

Ngjarjet ne parlament dhe qëndresa e Ziadin Selës ngjalli emocione solidare në mbarë popullin shqiptar.

Sot në ndeshjen FC Struga vs Liria Gërçar , në minutat e para të ndeshjes u shfaq një dron me një mbante një banner.

Kjo pankartë paraqiste figurën e Ziadin Selës dhe një mesazh pikërisht për të, ku shkruhej : ” Stay Strong” ( Mbahu i fortë) Ky ishte një gjest i vogël që u realizua në vedlindjen e tij.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...