Published On: 30 Maj, 2017

Driton Tali: Ramushi i heq vizat për 3 muaj nëse i dorëzon edhe deputetët e vet para drejtësisë (Video)

Driton Tali duke folur për zgjedhjet politike në Kosovë të 11 qershorit, i pyetur se a do ti realizojnë premtimet si Ramush Haradinaj, për heqjen e vizave, tha se kjo mund të ndodhë nëse Ramush Haradinaj brenda 3 muajve i dorëzon para drejtësisë njerëzit e vet, ata që i ka në lisa për deputet, dhe ata me të cilët është në koalicion.

Për këto dhe krime të ndryshme ekonomike të bëra në Kosovë njihuni më tej në linkun në vazhdim të Driton Talit. SHQIPTARI.eu

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...