Published On: 23 Gusht, 2016

Driton Tali: Qysh more “interesi i shtetit është me dhanë territor”, a jeni në veti ju???!!!

Driton Tali
Nuredin Ibishi: Demarkacioni nuk është në rregull, por do ta votoj.
Pse bre Leko, a Remi të ka urdhnue a Isa me votue?!
Ti a e din [ka do me thanë interesi i shtetit a jo, jarani jem?
Qysh more “interesi i shtetit është me dhanë territor”, a jeni në veti ju???!!!
O dosti jem pikërisht osht territori (dhe natyrisht njerëzit) arsyeja pse shteti ekziston (raison d’état)!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...