Published On: 9 Janar, 2016

Driton Tali: Ik Isë e Hashim sa su bë shumë vonë

Ish- deputeti i Kuvendit të Kosovës, Driton Tali e ka paralajmëruar Kryeministrin e Kosovës Isa Mustafën dhe zv.Kryeministrin e ti Hashim Thaçin për largim nga posoti, pa u bërë vonë, transmeton gazetablic.com

Tali thotë se kjo protestë masive është mesazh i qartë për ta, shkruan ai në Facebook:

Kjo protestë masive është mesazh i qartë për Isa Mustafën dhe Hashim Thaçin:

IKNI sa nuk u ba tepër vonë!!!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...