Published On: 26 Shkurt, 2016

Driton Çaushi ‘menaxhon’ situatën në protestë (Foto)

Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Driton Çaushi, sot menjëherë pasi filloi zyrtarisht protesta e opozitës, u pa të jetë aktiv në menaxhimin e situatës, raporton GazetaBlic.

Ai po sillet në mesin e protestuesve, duke shkuar herë te ndonjë grup e herë te ndonjë tjetër dhe bisedon me ta.
Nga zhurma që po mbretëron në mesin e protestuesve, shihet teksa flet vesh më vesh me të tjerët. E se çka konkretisht po iu thotë, nuk dihet. /GazetaBlic/

12421290_961852177196985_741941927_n12767576_961852207196982_1639527068_n

12782400_961852143863655_1509793327_n12782010_961852163863653_1573797514_n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...