Published On: 3 Korrik, 2016

Dridhet Gjermania, humb dy yje për gjysmëfinale (Foto)

  • Gjermania mund të mbetet pa Sami Khediran dhe Mario Gomezn në gjysmëfinale të Euro 2016

Gjermania ka marrë një lajm të keq pas kualifikimit në gjysmëfinale. Ekipi gjerman rrezikon të mbetet pa Sami Khediran dhe Mario Gomezn.

Të dy lojtarët kanë pësuar lëndim gjatë ndeshjes me Italinë, dhe është në pikëpyetje nëse do të jetë gati për gjysmëfinale, përcjell Express.

“Unë nuk e di nëse Kehdira do të shërohet para të enjten. Gomez ka një problem, ashtu edhe për këtë unë nuk di shumë”, ka deklaruar selektori i Gjermanisë, Joachim Low. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...