Published On: 1 Shkurt, 2016

Dridhet BALLKANI ” Kroacia publikon hartën e Shqipërisë Etnike”

Mediat Elektronike Serbe kohët e fundit kane shfryrë urretje kundër këtij publikimi i nje harte  koracise dhe shqiperise etnike, mediat Kroate e kan publikuare harten etnike ku verejme edhe harten e Shqiperise Natyrale. gazeta te ndyeshme Serbe i kane kushtuar me shume rendesi kti pulikimi,duke shfaqur Urrejtje madje edhe per Shqiptaret qe ne kte rast jane plotsisht te pa inplikuare. 

Ju mundeni te ndiqni artikuj te ngjashem, ne faqen:ZERI PER DREJTESI

 
Displaying 4 Comments
Have Your Say
 1. Rasim Peposhi thotë:

  E kam dëgjuar edhe nga një tjetër Shqiptarë i Kosovës të shprehet çfar e duam bashkimin
  Një logjikë krejt pa vlerë e pa e menduar çfar thojnë disa persona
  BASHKIMI I SHQIPËRISË ÇESHTJA MA E MADHE HISTORIKE E SHQIPTARËVE
  SHQIPËRIA MA E FORTË SE KURRË EKONOMIKISHT DHE USHTARAKISHT
  KUSH E BANË KËTË VETË NE SHQIPTARËT
  POLITIKANËT E DY SHTETEVE NUK JU PËLQEN KJO PASI KANË FRIKË NGA KARRIKET E POSTET E TYRE

  Përgjigjiuni
  Pelqej(8) Nuk Pelqej(1)
 2. Asman Gashi thotë:

  Inderuari dhe i respektuari Shefki Azizi
  Harta qenka Fantazi po me pelqen, po si thuen ti te behet Bashkimi si i Germanis ——– me mir dy Shtete fillimisht Shqiptare e teni edhe tjerat si harrojm. Sa per mendim timin ne as nje rast Shkrirja e nje Shteti ne tjeterin sa me shum shtete jemi jemi metefort me shum vlejn dy Vota ne Kshillin e Sigurimit se nje.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(12) Nuk Pelqej(6)
  • Zyfer thotë:

   Zotri armiku I thyen dy shtaga te veqanta me let se nje cung I bashkuar kur armiku po lufton kuder shiptarve te bashkuar se gjith nji shiptart e bashkuar me hitori kem sundu dhe brojt boten me shkekuj e kte armiku edhe everopa e kan frike se shiptart e bashkuar bahen mat Fort se ato qe Jan

   Përgjigjiuni
   Pelqej(3) Nuk Pelqej(3)
 3. shefki Azizi thotë:

  Te nderuar bashklexues ndoshta kjo eshte mundesia e vetme qo duke baskpunuar me popullin kroat Te I hapim dy fronts nga Te dy anet dhe Te bejm realitet bashkimin e trojeve Shqipetare dhe populli kroat NE anen tjeter.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(107) Nuk Pelqej(11)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...