Published On: 27 Qershor, 2016

Drenasi i bashkohet alternativës për zhvillim të  Aleancës Kosova e Re

Sot në Drenas Aleancës Kosova e Re, iu bashkuan 150 të rinj me shumë vullnet dhe përgatitje që përmes AKR-së të sjellin progresin shoqëror në Kosovë.
Të rinjt u priten nga Koordinatori i i AKR-së në Drenas Durim Neziri, Koordinatori i zgjedhjeve në nivel vendi-ish ministri Ismet Mulaj dhe Kryetari i Mitrovicës Agim Bahtiri. Ata vlerësuan lartë vendimin e të rinjve për t’iu bashkuar AKR-së dhe u zotuan që të gjithë së bashku do të punojnë për një Kosovë të zhvilluar.
AKR është e hapur për të gjithë ata që ia duan të mirën Kosovës.
Ditët në vijim priten edhe shumë aderime të reja në AKR.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...