Published On: 13 Shkurt, 2016

Drenasi: “Hashim… ku janë vëllezërit Ramadani, Demaku, Kiqina?”

Ditë më parë në Skënderaj ishin shfaqur grafite ku kërkohej të dihej nga Hashim Thaçi, kreu i PDK-së ku është Sami Lushtaku. E sot në Drenas janë shfaqur grafitë të cilat shtrojnë pyetje drejt zëvendëskryeministrit Hashim Thaçi.

Udhëheqësi i PDK-së, parti e cila pos Skënderajn edhe Drenasin e ka bastion, kësaj radhe nëpërmes grafitit është pyetur se ku janë vëllezërit Ramadani, Demaku dhe Kiqina.

“Hashim… Ku janë vellezrit Ramadani, Demaku, Kiqina?”, shkruhet me të kuqe, në tri lokacione të Drenasit.

2

3

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...