Published On: 15 Shkurt, 2016

Drenas: 16 vjeçari theret me thikë nga hajnat (Video)

Stallën e lopëve nuk e ka larg shtëpisë, andaj Flamuri nuk kishte besuar se zhurma e pazakontë që u dëgjua brenda saj, mund të paralajmëronte rrezik për të.

Por me të hyrë në ahur, 16 vjeçari mbeti i plagosur me thikë.

E këto goditje ky i mori në vetë mbrojtje, kur dy hajdutë i zuri duke provuar t’i vjedhin gjashtë lopët e tij, në orët e mbrëmjes së të hënës së kaluar, njofton Klan Kosova.

E gjithë përleshja me personat e panjohur kaloi pa u dëgjuar brenda shtëpisë. Kështu, djaloshi u detyrua të afrohet zvarrë deri tek dera e saj.

Ndonëse ky nuk dyshon në askënd , ky e shfaq hapur një dëshirë. Policia e cila u njoftua me vonesë doli në vendin e ngjarjes këtu në Negrovc të Drenasit, dhe tani ka disa dyshime.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...