Published On: 6 Gusht, 2016

Drejtuesit perverz bënin orgji biseksuale prej 12 vjetësh

Shoh njerëz të habitur se si mundet që Ditmir Bushati është raportuar nga shërbimet e sigurisë në Brazil duke shkep apo duke u shkep (ende s’është e qartë se kush shkepi kë) me një transeksual atje!!! Po këta drejtuesit e MJAFTG99 qysh prej 12 vjetësh bënin orgji biseksuale, në fillim me diplomatet gay këtu e më pas kur u shtu leku bridhnin për turizëm seksual 1 muaj në viti… Tani s’merret vesh se ku kanë arrit me perversitetin e tyre por s’do habitesha absolutisht për cfarëdo të dilte… Nuk kam kufi cudie me ta, janë klysha të denjë të perversionit Soros!!!
Në foto (2002, Gusht, në festë krenarie gay bashkë me diplomatet e huaj në Chateau Linza): Arbjan Mazniku (krahu i djathtë i Erion Veliajt, me nejlon të tejdukshëm) dhe Endri Fuga (krahu i djathtë i Ramës, me paruke të kuqe dhe recipeta të fryra), shkruan në profilin e tij në facebook Altin Goxhaj.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...