Published On: 17 Maj, 2016

Drejtpërdrejt, Ahmeti e Sejdiu në konferencë të jashtëzakonshme

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti dhe nënkryetari Dardan Sejdiu kanë thirrur një konferencë të jashtëzakonshme për mediat.

Në KosovaPress mund ta ndiqni drejtpërdrejt konferencën duke klikuar në lidhjen më poshtë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...