Published On: 23 Janar, 2016

Drejtori i Teatrit Kombëtar luan kumar gjatë orarit të punës (Video)

Pasi dhunoi gazetarin e ABC News, Eni Shehu, drejtori i Teatrit Kombëtar, Hervin Çuli është vënë sërish në qendër të vëmendjes dhe kritikave në media.

Tv Klan denoncon përmes një video sesi drejtori i TK gjatë orarit zyrtar të punës tërheq para nga bankomati dhe më pas shkon në kazino.

Për më tepër shihni pamjet./LAPSI.AL/

Video:
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...