Published On: 11 Janar, 2016

Drejtësia kurrë nuk do të fol, derisa qeveriset nga gjarpri

Gazmend Islami
Po kërkojnë drejtësi LDK- ja?? A vet flenë në strofullin e Thaçit-Veselit!! Drejtësia nuk do ta thotë kurrë të vërtetën për vrasjet, përderisa ajo është vetë e orkestruar nga ata që kanë dhënë urdhra! Drejtësia kurrë nuk do ta thotë të vërtetën, përderisa deputetët e LDK-së votuan njeriun e nëntokës dhe mbi tokës Kadri Veselin, për Kryetar të Kuvendit. Drejtësia kurrë nuk do të fol, derisa qeveriset me gjarprin. Më vjen keq që na ka katandisur e keqja. Lavdi veprës së Enver Malokut Zot bëje mirë. / Shqiptari.eu

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...