Published On: 29 Janar, 2016

Drejt zbardhjes vrasja e Çollakut, arrestohet një person

Policia dhe Prokuroria e Durrësit janë drejt zbardhjes së vrasjes së Gazmend Çollakut.

Burime nga grupi hetimor bëjnë me dije se janë identifikuar disa prej autorëve.

Televizioni Klan mësoi se në orët e para të ditës së sotme është kryer një arrestim, në lidhje me këtë ngjarje që ndodhi më 6 janar.

Çollaku u rrëmbye në Durrës dhe u vra në Fushë – Krujë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...