Published On: 27 Maj, 2017

Dorëheqja e Kreshnik Spahiut, plas humori në rrjet (VIDEO)

Pasi Kreshnik Spahiu deklaroi mbrëmë dorëheqjen nga politika aktive dhe posti i kryetarit të Aleancës Kuq e Zi, duke qenë se Lulzim Basha nuk e futi në listat e PD-së, në rrjetet sociale ka shpërthyer humori. Meme të shumta dhe video-montazhe janë postuar në faqe të ndryshme. Një prej tyre është edhe kjo video më poshtë.

/LAPSI.AL/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...