Published On: 21 Maj, 2016

Donika Gërvalla: Koalicioni është lëkundur!

Kryetarja e Degës së LDK-së në Gjermani, Donika Gërvalla ka theksuar se kaolicioni PDK- LDK është një koalicion i panatyrshëm. Ajo në emisionin Interaktiv të KTV-së, ka thënë se është pritur që pas zgjedhjes së Thaçit president, të ketë lëkundje të koalicionit, raporton Gazeta Blic.

“Nuk duhet të lejojmë që Kadri veseli të vij kryetar i Qeverisë. Ju e dini se një shkëndije nëse dhez në LDK, kjo parti do të dalë e para”, tha ajo.

 Gërvalla në këtë emision ka ftuar Isa Mustafën e Ismet Beqirin që të dalin në një debat publik, dhe me argumente e fakte të tregojnë se kush ka të drejtë e kush jo./ Gazeta Blic
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...