Published On: 7 Janar, 2016
Bota |

Donald Trump mendon se Parisi është në Gjermani (Foto)

  • Donald Trump nuk i duhet shumë përpjekje për të ndezur internetin, por këtë herë ai e ka bërë një hap të rëndësishëm përpara në promovimin e injorancës së tij.

Në rrjetin sociale Tëitter ai la këtë mesazh:”Një burrë është qëlluar në stacionin e policisë në Paris. Kjo do të thotë se rreziku është në nivel të lartë. Gjermania është në krim total”.
Edhe pse ky tëeet-in mund të interpretohet si dy mesazhe të ndara, njëra për Parisin, tjetri për Gjermaninë, megjithatë, por miliona njerëz janë tallur me kandidatin presidencial dhe për “njohuritë” e tij për gjeografinë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...