Published On: 23 Qershor, 2016

Dom Gjergji: 1 milion euro Kombëtares, si 1 milion shpulla për të varfërit

Prifti katolik Gjergj Meta ka reaguar në rrjetete sociale lidhur me festimet dhe vendimin e qevërisë për ta shpërblyer me 1 mln euro kombëtaren e futbollit, për eliminimin e saj nga Euro 2016!

“Po mirë, Çelësin kush e mban? Apo do t’i bëjnë nga një çelës kopil gjithë Kombëtares?!

Pastaj ai aplikimi për pasaportë diplomatike, një perlë diplomatike.

Delir dhe Tepri!

Sidomos tepri është shpërblimi 1 milion eurosh. Si t’i japësh 1 milion shpulla varfërisë së shqiptarëve…

Kemi bërë të gjithë humor e tifozllik këto ditë, por kur është tepër është tepër…”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...