Published On: 10 Prill, 2016

Dokumentari “Shtabi i Milionerëve” (ZonaExpress)

  • Sonte në ora 20:45 në Klan Kosova transmetohet emisioni “Zona Express”, ku do të shfaqet pjesa e parë e dokumentarit “Shtabi i Milionerëve”.

Në këtë dokumentar ekskluziv do të zbulohet pasuria e politikanëve më të fuqishëm të Kosovës, e të cilët njëherësh janë ish-anëtarë të Shtabit të Përgjithshëm të UÇK’së.
Dokumentari “Shtabi i Milionerëve” është rezultat i hulumtimit disa mujorë të stafit të emisionit.

Çfarë pasurie ka Hashim Thaçi, Rexhep Selimi, Ramush Haradinaj, Sami Lushtaku, Kadri Veseli dhe Sylejman Selimi? Ku jetojnë ata, në çfarë shtëpish? Çfarë biznese kanë? Sa hektarë tokë kanë blerë në procesin e privatizimit” Sa para kesh kanë? Çfarë vetura vozisin? Ku ju shkollohen fëmijët?

Krejt këto i mësoni sonte në ora 20:45 në Klan Kosova.

Shikojeni promon e emisionit “Zona Express”.

 
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...