Published On: 21 Shkurt, 2016

Dokumentari i plotë “Oliveri i Tmerrshëm, Oliveri i Mirë” (Video)

  • Sonte në Klan Kosova është transmetuar emisioni Zona Express, ku është shfaqur dokumentari ekskluziv “Oliveri i Tmerrshëm, Oliveri i Mirë”.

Zona Express me autor Leonard Kerqukin ka arritur të hyjë vrullshëm në tregun medial të Kosovës me tre dokumentarët e parë.

Emisioni i transmetuar sonte, sipas të dhënave të para, ka pasur një shikueshmëri të madhe.

Shikojeni këtë dokumentar për të kuptuar për një prej krimeve më të tmerrshme të luftës së fundit.

Flasin dëshmitarë që panë Oliver Ivanoviqin duke dhënë urdhëra për vrasjen e shqiptarëve, por edhe familja dhe miq të tij.

Emisioni i plotë:

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...