Published On: 2 Maj, 2016

Doda: Guximi i gruas që dëshmoi kundër Shullazit, sa i 20 burrave bashkë me 2 rektorët

Pas lajmit të sotëm që një grua biznesmene është paraqitur në Prokurorinë e Krimeve të Rënda dhe ka dëshmuar kundër Emiliano Shullazit dhe Gilmando Danit, ka reaguar deputetja Mesila Doda.
Ajo përmes profilit të saj në FB ka vlerësuar guximin e saj me 20 burra bashkë përfshirë edhe 2 rektorë që nuk kishin guximin për të dëshmuare kundër Shullazit dhe bandës së tij.

“Po lexoj lajmin e një zonje që ka pasur guximin të denoncoje Shullazin… E çuditshme, një grua ka pasur dinjitet dhe burrëri me shume se 20 burra bashke, përfshi dhe 2 rektore që e hëngrën turpin me bukë pasi nakatosen një vend të tërë. I drejtohem organeve ligjzbatuese dhe i kërkoj që ndaj kësaj zonje dhe familjes se saj të vihen masa të veçanta mbrojtje me qellim që të shërbejë jo si shembull dekurajues por si model inspirimi e kurajo. Gratë janë pjesa me e mire e këtij vendi”, ka shkruar deputetja e PDIU-së.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...