Published On: 9 Prill, 2016

Djaloshi i kërkoi autograf por stilolapsi nuk shkruan, ja si reagon Ronaldo

Rastësia është mbreti i botës, por jo gjithmonë rezulton në të mirën tonë.

Para ndeshjes së djeshme në Volfburg, një djalosh i cili po priste Ronaldon që t’i merrte një autograf, ka kaluar një situatë shumë zhgënjyese.

Ai ndodhej në stadium dhe sapo e sheh Ronaldon, i afrohet që t’i marrë një autograf. Futbollisti nuk ia prish dëshirën dhe me stilolapsin që mbante në dorë djaloshi, fillon të shkruajë autografin.

Por, në këtë moment të gëzuar për djalin ndodh e papritura. Stilolapsi nuk shkruante. Ronaldo e provoi dy herë, por asgjë nuk shkruhej.

Portugezi e përshëndeti fansin e tj dhe u largua. Fansi i zhgënjyer e tregoi vetë ngjarjen për mediat gjermane.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...