Published On: 9 Prill, 2016

Djali shqiptar që u bë vajzë

Në emisionin “Jo Vetëm Modë” i transmetuar në TV Klan, u shfaq një intervistë tepër e veçantë.

Prezantuesja, Floriana Garo ka realizuar një bisedë me Serafinën, një transgjinore që tregon eksperiencën e saj dhe të gjitha sfidat që ka hasur, ndërkohë që përpiqet ta jetojë jetën ashtu siç e ndjen.

Si është të lindësh djalë, por të ndihesh vajzë?Por Serafina nuk ishte e vetmja suprizë që “Jo Vetëm Modë” rezervoji për shikuesit.

Një tjetër rrëfim ishte edhe historia e një djali gay, që tregon se çdo të thotë të jetosh i fshehur.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...