Published On: 27 Shkurt, 2016

Djali i Sami Lushtakut publikon foto me Hashim Thaçin

Djali i Sami Lushtakut Mërgim Lushtaku, vetëm një ditë pas zgjedhjes së Hashim Thaçit president, ka publikuar një fotografi, ku shihet me Thaçin teksa pijnë kafe së bashku, shkruan GazetaBlic.

“Me presidentin e Kosovës”, ka shkruar Lushtaku sipër fotografisë.

Ai është takuar dhe fotografuar me të, mirëpo a e ka realizuar sot apo kur këtë fotografi, nuk e ka sqaruar./GazetaBlic/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...