Published On: 26 Prill, 2017

Djali i Rugovës në ndejë me Thaçin e Veselin (Foto)

Presidenti i vendit Hashim Thaci është parë i shoqëruar bashkë me Kryetarin e Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veselin në një ndejë.

Përveç Veselit, prezent ishte dhe djali i ish-presidentit Ibrahim Rugova, Mendim Rugova, të cilët po merrnin pjesë në një ndejë përshëndetjeje të organizuar, njofton Klan Kosova.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...