Published On: 5 Shkurt, 2016

Djali i politikanit shqiptar shantazh vajzës: Seks me mua, ose të publikoj fotot nudo!

E shantazhonte vajzën se nëse nuk pranonte të kryejë seks me të, do t’i publikonte fotot nudo.

Bëhet fjalë për djalin e një politikani shqiptar, emri i të cilit ende nuk është publikuar.

Vajza ia kishte dërguar këto foto ish të dashurit të saj kohë më parë, por nuk dihet se si kanë mbërritur tanimë te ky djalë që e shantazhon.

Ajo ka publikuar në faqen e Instagramit “Demaskime shqiptare”  bisedën me djalin, që sipas saj është djali i një politikani të njohur, i cili e kërcënon të bëjnë seks ose do ti publikojë fotot nudo./opinion.al

 Ja biseda:

Djali: Pse bon kshu mi, ti e di që ska femër të vështirë për mua

Vajza: Un po të them që nuk dua dhe të lutem të më lesh rehat mos më shkakto probleme

Djali: Ca problemi? Une po ta them tamom 1 natë dua. Ose do të nxjerr fotot te demaskimet

Vajza: Çfarë mashkulli je? A nuk të vjen zor ke dhe motër vetë

Djali: Mos më boj të vështirën. Ca ore do takohemi?

Vajza: Nuk dua re mer vesh ajo

Djali: Po dua un. Apo tja coj fotot atyne në instagram…zgjidh ke dy opsione, mendohu dhe me kthe përgjigje

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...