Published On: 5 Maj, 2016

Djali i miliarderit: E vrava mamanë pasi donte të bënte seks me mua

Djali adoleshent i një miliarderi tha se donte të dëbonte djallin nga mamaja e saj, kur e mbyti me kabllin e një karikuesi telefoni në dhomën e hotelit në Rusi.

Egor Sosin, 19 vjeç, pretendoi pas vrasjes së mamasë se ajo donte të bënte seks me të dhe ai refuzoi.

44-vjeçarja Anastasia Novikova-Sosina ishte ish-gruaja e miliarderit Igor Sosin, i njohur në fushën e ndërtimeve.

Ajo u vra nga i biri në qytetin Kazan.

Egor Sosin studionte në një shkollë të njohur në Angli.

“E mbajta me kabëll për gjysmë ore,” tha ai.

“I lumtur që ajo vdiq, u ula mbi të dhe nisa ta godas me gjithë forcën time”.

“Qaja ndërkohë që e godisja. Isha shumë i vetëdijshëm për veprimet e mia”.

“E kafshova në faqe dhe në anën e djathtë, ndërsa ndjeja gjakun në gojën time”.

Një zyrtar policie tha se adoleshenti u ka thënë se mamaja i kishte dhënë disa pilula, që bënë të kishte haluçinacione.

Mediat raportojnë se ekspertët kanë arritur në përfundimin se djali është skizofren paranojak.

Nëse kjo konfirmohet, ai nuk do të shkojë në burg, por në një spital psikiatrik.

Vetë miliareri Igor Sosin tha se ish-gruaja e tij ishte e shqetësuar për shëndetin e të birit.

Një psikologe tha se nëna e Egor-it e kishte kontaktuar një javë përpara vdekjes, duke i thënë se ishte e shqetësuar pasi i biri përdorte drogë.

“Ajo ishte e shqetësuar pasi i biri sillej në mënyrë të çuditshme. Ajo druhej ta linte të birin vetëm”.

“Ai ka nevojë për trajtim. Duhet të gjej një klinikë të mirë për të. Ai merr substanca haluçinogjene”,i kishte thënë ajo.

Dëshmitarët thanë se ditën e vrasjes, nënë e bir ishin dëgjuar duke bërë sherr në dhomë.

Një zyrtar policie tha se djali i arrestuar ishte i droguar.

Brutal: Soisin claimed Ms Novikova-Sosina (pictured) had wanted to have sex with him, and that he refused before he attacked her in the five=star suite in the city of Kazan, in central RussiaFears: Ms Novikova-Sosina - whose former husband is construction mogul Igor Sosin - had decided to take her son with her to the hotel because she was worried about his drug use, according to a friendViolence: Sosin (pictured) told investigators he choked her for half an hour until he was satisfied she was dead, before starting to hit her with all the force he could musterHorror: Sosin revealed to investigators he watched as his mother's blood ran from her faceSick: He has since been found been found to be mentally ill by experts, and may therefore not be imprisonedWarning signs: A friend has revealed how Sosin began to get aggressive towards his motherHelp: She had been discussing getting her son treatment ahead of the ill-fated trip to Kazan

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...