Published On: 5 Korrik, 2016

Djali e vret babain në rrugë (FOTO)

Një baba humbi jetën me të arritur në spital, pasi u godit me grusht në rrugë nga djali i tij 25-vjeçar.

Ngjarja tronditëse u shënua në Brisbane të Australisë. Viktima është Mark English.

Policia ka arrestuar djalin e tij, Morgan Isles-English.

Policia thotë se ata patën një sherr verbal përpara se djali ta godiste babanë me grusht.

53-vjeçari kishte katër vite që nuk fliste me të birin. Atë moment, ai ishte në rrugë me të dashurën e tij, Varri Telfer, e cila edhe u mundua t’i japë ndihmën e parë.

Djali i akuzuar për vrasjen e babait, ka dalë përpara gjykatës dhe do të marrë dënimin e merituar.

Kur është ulur në stol, ai i tha “Të dua mami”  një gruaje në galerinë e publikut, që besohet se është gruaja e burrit të vdekur, ndërkaq edhe ajo i ka kthyer përgjigje “Edhe unë të dua”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...