Published On: 27 Gusht, 2016

Djali dhunon vajzën në mes të rrugës në Vlorë, e k për flokësh: Pusho moj pusho

djali e dhunon
Një vajzë e mitur është dhunuar në mes të rrugës në qytetin e Vlorës. Ngjarja mendohet të ketë ndodhur rreth orës 08:30 të mëngjesit të sotëm. Djali, i cili duket rreth 30 vjeç, e ka ndjekur vajzën me vrap dhe e ka kapur për flokësh duke i vendosur duart në fyt.

Gjatë kohës që e dhunon, i kërkon edhe të mbyllë gojën duke i thënë “pusho”. Në ato momente zbret një grua në rrugë dhe ai e lë vajzën të largohet.

 Vajza e mitur largohet dhe sipas denoncuesve, ajo ka kërkuar që të marrë pasaportën dhe të largohet tek halla në Itali. Ndërsa nuk bëhet me dije se cili është raporti i djalit me vajzën e mitur.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...