Published On: 4 Shtator, 2016

Ditë tragjike, brenda 24 orëve tre persona i japin fund jetës në Kukës e Lushnje

Duket se ka qenë tragjike dita e djeshme. Tre persona, dy gra dhe një burrë i kanë dhënë fund jetës. Ngjarjet janë bërë publike nga burimet zyrtare të policive lokale.

Policia ka bërë të ditur se një ditë më parë në liqenin e Kukësit në vendin e quajtur “Kepi i Tafës”, është vetëmbytur 68-vjeçarja me inicialet H. M., banuese në Kukës.

Sipas policisë, gruaja merrte mjekim për depresion.

Po dje në Krumë, në banesë, ka varur veten 45-vjeçari me inicialet K. M. Edhe për këtë ngjarje, policia thotë se i ka dërguar dosjen në Prokurorinë e Kukësit.

Ndërkaq në Lushnje është dërguar në spital e vetëhelmuar, ku më pas ka ndërruar jetë 64-vjeçarja A. Gj., banuese në fshatin Zhamë Sektor.

Pas hetimeve dosja i ka kaluar Prokurorisë së Lushnjës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...