Published On: 7 Prill, 2016

DITË HISTORIKE!!! Sot inaugurohet ndarja e vendit dhe përçarja e popullit

  • (Këndvështrim personal)

Sot, datë 7. 03. 2016, është ditë historike për Kosovën dhe gjithë kombin. Sot inaugurohet ndarja e vendit dhe përçarja e popullit. Kosova sot po humb Ujmanin, po humb dhe Trepçën. Po humb integritetin dhe sovranitetin. Populli, po humb begatitë, për të cilat me dekada protestoi, u burgos dhe luftoi.

Mos harroni!

Prishtinë, 7. 04. 2016. Nazim F. Qehaja.

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/seks-skandali-3-i-pergjimeve-erotike-te-ermira-mehmetit-koco-kokedhima-i-dhuron-apartament-ne-himare-2/

http://www.shqiptari.eu/sypeshkabucja-dhe-vrasja-e-paralajmeruar-e-piloteve/

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Po i meqummmm tukake!! thotë:

    Qa tukakae i mequm, pse more o gjooooo, nuk ke konkurue me u bo ti kruyetar, po e lejshe Hashimin me u bo?.?.?. A? Edhe nihere A?…….po mosi tukake i mequm edhe ske konkurue per kryetar ti tukake peder……qe ske kunkuru e tanajshi nashti tkishum votue more pederovine e rakit.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...